Novinky

366 Days Challenge

Snažíte se vytvořit zvyk, rutinu, návyk díky kterému budete konzistentně opakovat jednu či více věcí každý den/týden/ měsíc? 

Tak přesně pro Vás jsme vytvořili motivační kalendář "366 days challange", na který si můžete napsal činnost, které byste se rádi po celý rok věnoval. Během roku si na kalendář můžete zaznamenávat dny, kdy se Vám podařilo splnit Vámi předem stanovou činnost a sledovat jak si během celého roku vedete. 

Kalendář Vám zároveň bude poskytovat určitou míru motivace a podpory, proto abyste byli co nejúspěšnější. Zároveň kalendář neakceptuje žádné výmluvy a pokud činnost nesplníte, prázdné kolečko se na Vás pak bude dívat celý rok! 

A po našich zkušenostech z posledních let, kdy kalendář již několikátým rokem používáme, víme jak nás pak ty prázdné kolečka štvou, a to samozřejmě nechcete! 

Takže pro nás je kalendář skvělý a funkční pomocník pro to jak si plnit svoje předsevzetí a vydržet u něho po celý rok! 

Prohlédnout kalendář

 

 

Číst článek
Novinka na rok 2024

Ahoj sportovci, 

během loňského roku, se mi množily dotazy s tím, zda budou kalendáře i s jinou tématikou než pouze s běžeckým a cyklistickým motivem. 
Dlouho jsem se tedy snažil vymyslet variantu, která by byla vhodná i pro ty, kteří se věnují jiným sportům. Zprvu se mi bohužel nedařilo vymyslet nic, s čím bych byl spokojený, až po nějaké době se mi podařilo vytvořit variantu, se kterou jsme byl víceméně spokojený. 

Místo sportovního motivu jsem zde zvolil sportovní motto "Your only limit is you", kterým by se podle mě měli řídit všichni sportovci a lidé, kteří mají rádi pohyb nebo výzvy, díky kterým se mohou posouvat dále a dále. 

Jediný kdo Tě může brzdit, limitovat tě nebo ti bránit v dosažení tvých vlastních cílů jsi pouze ty sám! Sportovní výkon není jen pouze o fyzickém výkonu, ale i o tom psychickém. Sám jsem se o tom již přesvědčil několikrát, hlavně během různých ultra závodů a 24 hodinových výzev, kdy už nejde jen o výkon, ale hlavně o to nezlomit se ve své hlavě! 

Né nadarmo se říká, že konzistence je klíčem k úspěchu, a proto jsem se snažil vytvořit design, který je jednoduchý a přehledný a bude tě vést k pravidelnosti. 

V roce 2022 jsme doma měli skvělou výzvu v rámci kalendáře a to takovou, kdy jsme kromě hlavního cíle, vyplnit co nejvíce koleček, soustředili i na to, mít aktivitu a vyplnit kolečka každou středu! Občas to nebylo lehké, ale kalendář ti prázdné kolečko neodpustí a jelikož nechceš zbytek roku koukat na to prázdné místo, tak si mákneš i v den, kdy si ti třeba úplně nechce, nemáš čas atd. 

Myslím, že je to krásný příklad toho, že kalendář se dá opravdu využít několika způsoby a je jen čistě na Tobě, jak se k tomu postavíš. 

 

Prohlédnout kalendář 

Číst článek
2 položek celkem