Sportovní kalendář 2024

Sportovní motivační kalendář postavený na populární výzvě “no days off". Cílem je být aktivní co nejvíce dní v roce. Po splnění sportovní aktivity si ji zaznamenáš do kalendáře vyplněním kolečka či přeškrtnutím čísla. Jaká pravidla a limity si nastavíš, je jen na tobě!

1 rok - 366 dní - 366 koleček

Kolik jich zvládneš vyplnit?

S mottem "YOUR ONLY LIMIT IS YOU" je kalendář vhodný pro všechny sportovní nadšenče bez ohledu na to jaký sport mají nejraději. 

Velikost: Plakát A3 (29,7x42 cm)
(Rámeček není součástí balení.) 

Dárek zdarma!
Ke každému kalendáři získáte 366 samolepících koleček, díky kterým bude vyplňování kalendáře snadnější.

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Sportovní kalendář 2024
Sportovní kalendář 2024
Novinka
Skvělý dárek pro všechny sportovce!
Skvělý dárek pro všechny sportovce!
Doprava od 69 Kč
Doprava od 69 Kč
Od sportovců pro sportovce!
Od sportovců pro sportovce!
Motivujeme Vás již od roku 2020
Motivujeme Vás již od roku 2020

Detailní popis produktu

Po úspěchu s kalendáři vytvořené přímo pro běžce a cyklisty, jsme přišli s neutrálním motivem, který je vhodný pro všechny sporty. 

Každý máme někdy TEN den. Ten, kdy bychom byli nejraději ve vyhřáté posteli a koukali na náš oblíbený seriál. Ten, kdy těžko hledáme motivaci k jakékoli aktivní činnosti natož ke sportu.

Ideálním pomocníkem k zahnání lenosti a poskytnutí pořádné dávky motivace je sportovní motivační kalendář! Ten náš je postavený na populární výzvě “no days off". Princip je zcela jednoduchý. Chceš vyplnit co nejvíce koleček. Ideálně všechny!

Po celý rok ti kalendář bude věrným společníkem, do kterého zaznamenáš každý svůj aktivní den. Je jen na tobě, jaké podmínky a limity si stanovíš! Počítá se vše od běhu, cyklistiky přes procházky, lyžování až po jógu.

Jak kalendář vyplňovat?

Kalendář je jednoduše a prakticky rozdělený na měsíce a týdny, aby Vám mohl poskytnout co nejlepší přehled o tom, jak si během roku vedete.

Způsob zaznamenávání je také zcela na tobě. Pokud preferuješ tu nejjednodušší cestu, budeš milovat naše žlutá samolepící kolečka, která získáš ke každému objednanému kalendáři. Není však povinností je využít. Můžeš zvolit propisku, barevné fixy nebo cokoli jiného.

Tip: Pokud se nevěnuješ pouze jednomu sportu, využij barvy pro odlišení jednotlivých typů aktivit a získej podrobnější přehled o uplynulém roce!

Náš kalendář nemusíš po týdnu otáčet. Vše je na jedné straně! Díky přehlednému měsíčnímu rozložení můžeš i zpětně sledovat svůj posun. Vyplněná kolečka ti poskytnout čistý vizuální přehled o uplynulých dnech, týdnech či měsících.

GIF final

8 důvodů proč si pořídit sportovní motivační kalendář:

  • Přináší motivaci a inspiraci k pravidelnému pohybu a cvení.
  • Vede Vás ke zdravějšímu životními stylu.
  • Pomáhá udržet si disciplínu a dodržovat tréninkový plán.
  • Poskytuje přehled o tréninkových cílech a pokrocích.
  • Motivuje k dosažení osobch rekordů a zlepšení kondice.
  • Poskytuje strukturu a organizaci tréninkového procesu.
  • Může sloužit jako zábavný a interaktiv doplněk k tréninku.
  • Pomáhá vytvořit sportovní rutinu a dodržovat ji.

aa

Kalendář ti žádný proflákaný den neodpustí! Prázdné kolečko tě bude strašit po celý zbytek roku. A to prostě nechceš! :)

Tak co na to říkáš? Jdeš do výzvy s námi?

#FINDYOURLIMITS